SVA
Ses ve Işık Sistemleri
   
Sektöre Profesyonel Bakış
 
Ana Sayfa Firma Profili Faaliyet Alanları Proje Departmanı AR-GE Üretim Referanslar İletişim
 
 

FİRMA PROFİLİ

 

1994 Yılından itibaren Ses ve Işık sektörünün tüm kademelerinde bulunmaktayız. Yıllarca; konser organizasyonları, profesyonel sanatçılar, stüdyolar ve birçok yayın kurumlarında Sound Engineer olarak da ayrıca  hizmet vermekteyiz.

2004 Yılından itibaren Speaker tasarım ve üretimi konusunda, aktif bir biçimde çalışmakta ayrıca Türkiye genelinde birçok firmaya da Sistem Dizayn, Montaj ve Satış desteği konusunda da hizmet vermekteyiz.

Türkiye’nin son dönemlerde ekonomik gelişiminden kaynaklanan, gerek iç piyasa, gerekse dış piyasa hacmi oldukça büyümektedir. Fakat geçmiş yıllarda Ses Işık ve Görüntü sektörü dar ve içine kapanık bir sektör olmasından dolayı. Konusunda uzman, akademik bilgiye sahip ve iş tecrübesi olan kalifiye personel ihtiyacını kendi bünyesinde karşılayamamıştır.  Sektörün büyümesinden dolayı firmalar profesyonel teknik desteğe ihtiyaç duymaya başlamışlardır.

Firmamız bu ihtiyaçlara cevap verebilecek kadrosu ve ekipmanlarıyla birçok distribitör ve proje firmasına destek vermekle beraber, kendi tasarımını ve üretimini yaptığımız Speaker grubunun ayrıca satışını yapmaktayız. Bu ürünlerin Türkiye genelinde birçok Aplus mekanlarda çalışıyor olmasından ayrıca mutluluk ve gurur duymaktayız.

Misyonumuz yakın gelecekte AR-GE ve Üretim yatırımlarının artması neticesinde, yurtiçinde yapmış olduğumuz satış grafiğini arttırmak ve Yurtdışı piyasasına ürünlerimizi tanıtmaktır.

 

 
     
 
SVA Ses ve Işık Sistemleri
 
 
+90 212 276 76 90 pbx +90 212 276 76 89 fax
 
 
  Atatürk Oto Sanayi Sitesi Ahi Evran Cad.Rentaş İş Merkezi  
 
Kat:2 D:91 34398 Maslak / İSTANBUL / TÜRKİYE
 

info@sva.com.tr